ATKIM VE YENİ ÖRDÜĞÜM LİFİM...

 

ARA BİRAZ UZUN OLDU AMA ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABA.GÜNLER O KADAR ÇABUK HIZLI GEÇİYOR Kİ HİÇ ANLAYAMIYORUM.SÜREKLİ BİR KOŞTURMACA.KÜBRA OKULDAYKEN NE YAPTIYSAM YAPTIM.OKULDAN GELDİM SÜREKLİ İLGİ İSTİYOR.EHH ARTIK Bİ TANECİK KIZIM VAR.BENDE SEVE SEVE İLGİLENİYORUM.

 

 YUKARDA GÖRDÜĞÜNÜZ ATKIYI CANIM ANNEM 15 TATİLDE ÖRDÜ.ÇOK GÜZEL OLDU.ŞİMDİ ANNEMİN GÜZEL KOKUSUNU ALA ALA KULLANIYORUM.CANIM ANNEM ELLERİNE SAĞLIK.SENİ ÇOOK SEVİYORUM.MODELİ İŞKEMBE BU ARADA.

 

BU ARADA 15 TATİLDE AKSARAY'A ABLAMLARIN YANINA GİTTİK.ANNEM,KARDEŞİM VE BİZ.BABAM GELMEDİ GALERİSİNİ BIRAKAMADI.TEYZE OLMUŞTUM YA BEN SUDENAZ'IMI GÖRDÜM.3 GÜN BOYUNCA ÖPMEYE KOKLAMAYA DOYAMADIK.CANIM BENİM YAA...KOKUSU HALE BURNUMDA... TABİKİ CANIM ABLAMIDA ÇOK ÖZLEMİŞTİM.HERKES SEVDİĞİNİ BULUNCA GÜLER.BİZDE HASRET,ÖZLEMDEN AĞLAMAYA BAŞLARIZ.TABİKİ SEVİNÇ GÖZ YAŞLARI.CANIM ABLAM SENİ ÇOOK SEVİYORUM.SİZİ KOCAMAN HASRETLE ÖPÜYORUM.İYİ Kİ VARSINIZ...

BENİM BECERİKLİ KIZIMI GÖRÜYORMUSUNUZ.BİZ MAKİNAYA BAKSIN DİYE SUDENAZ'A EL ŞIKIRDADIYOZ.KÜBRA'DA ONU YAPARKEN YAKALANDI.CANLARIM BENİM.TEYZELİK BAMBAŞKA BİŞEYMİŞ.ALLAH'IM İSTEYEN HERKESE YAŞATSIN BU SEVGİYİ.

BU DA YENİ ÖRDÜĞÜM LİFİM.ARTIK ÖRDÜĞÜM LİFLERİN HADDİ HESABI YOK.SABUNLUK ŞEKLİNDE BU.ARTIK LİFLERE ŞİMDİLİK SON VERDİM.DEĞİŞİK BİR MODEL OLMADIKÇA ÖRMEYECEĞİM.

 

ŞİMDİLİK BENDEN BU KADAR ARKADAŞLAR.HEPİNİZE SEVGİLER...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !